درباره ما

شرکت کشت و صنعت توانا کارآفرینی امیرپور در سال 1388 با تولید برگ مو و فروش دم نوش آغاز به کار کرد.ودر سال 1393 به صورت سهامی خاص تاسیس شده و در اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیر تجاری به ثبت رسیده است. و در همین سال با تولید محصول برگ مو و شیره انگور به بهره برداری رسید که در راستای تنوع بخشیدن به محصولات ، تولید انواع مرباجات و ترشیجات و شورجات و پوست مرکبات و مشاوره و کارآفرینی آغاز گردید. این شرکت ابتدا با تعداد 12 نفر پرسنل فعالیت تولیدی خود را در سالهای ابتدائی تاسیس آغاز نمود که با توسعه روند تولیدی خود در حال حاضر از 152 نفر پرسنل خبره و کارآمد در بخشهای مختلف تولید استفاده مینماید.
در سال 1395 این شرکت جهت افزایش میزان تولید و تنوع محصولات واحد جدیدی را در 12000 متر مربع با استاندارد های مربوطه به بهره برداری رساند.وبا به کارگیری نیروهای متخصص و با تجربه توانست بیش از 700 تن برگ مو با کیفیت و قیمت مناسب در سال را تولید کند.


خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست و بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش ببندد.


مدیریت توانا با باور این شعار که همواره حق با مشتری است، خط مشی کیفیت و ایمنی خود را با اطمینان از جلب رضایت مشتری با برآورده سازی کیفیت مطلوب و تاثیر گذار بر زندگی مشتری قرار داده است
برای این منظور اهداف زیر مد نظر قرار دارد
عرضه محصول قابل رقابت در بازار داخلی و خارجی
صادرات محصول به کشور های مختلف
حضور سالانه در نمایشگاههای خارجی
تولید محصولاتی که از طرف مشتری پیشنهاد می گردد، درصورتی که از نظر اقتصادی به صرفه باشد
رعایت نکات بهداشتی وکنترل مداوم در تولید، کارکنان و محصولات تولیدی
نظر خواهی مستمر از مشتریان و ارزیابی این نظرات برای بهبود مستمر
حفظ کیفیت محصولات مطابق با الزامات قانونی، ملی و مشتری
ایجاد بستر مناسب جهت ارائه نقطه نظرات بهداشتی در خطوط تولید توسط مسئولین و اپراتور های تولید
پیاده سازی و حفظ سیستم مدیریت کیفیت Quality Assurance
حمایت و همکاری با مؤسسات علمی و پرو‍ژه های تحقیقاتی


مدیریت شرکت کشت و صنعت توانا ، با التزام به موارد فوق کلیه کادر شرکت را موظف به پایبندی به موارد و اهداف عالیه فوق نموده است. اهمیت به نظرات مشتری جزء مهمترین برنامه های این شرکت است به نحوی که کارآفرینی امیرپور همیشه منتظر پیشنهادات و انتقادات مشتریانش می باشد.
شرکت کشت و صنعت توانا در بعد صادرات، با توجه به خط مشی شرکت، رقابت در بازار های خارجی را جزء برنامه های اساسی خود قرار داده، به نحوی که در حال حاضر صادرات به کشور های زیر انجام می پذیرد: کانادا، سوئد، آمریکا، انگلستان، فرانسه، هلند، روسیه، روسیه سفید، آلمان، استرالیا، ژاپن، مالزی، ترکیه، عراق ، کویت، عربستان سعودی، نیجریه، کنیا، تانزانیا، بحرین و...
سوابق مدیریت:
لیسانس افتخاری از دانشگاه هاروارد آمریکا
دکترای رشته مدیریت در کارآفرینی
کارآفرین نمونه استانی و کشوری
جوان برگزیده استان
مدرس دانشگاه
نویسنده
و...